0 (262) 656 18 62 DARICA / Kocaeli

Yün Halı Yıkama Darıca

Yün halı yıkama darıca yada El dokuma halısı dokumacılığı 1958-1975 yılları arasında hızlı bir gelişim göstermiş, bu yıllarda Isparta ekonomisine damgasını vurmuştur.
Bu yıllardan sonra makine halısının imalatı ve kullanımının artması nedeniyle el halısı dokuma sektörü inişe geçmiştir.

yün halı yıkama halı desenlerine Serpme güllü, Dönümlü, Köşe Göbek, Naklemeli, Baş göbek, Düz gibi adlar verilmektedir yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması çalışmalarını sürdürerek, el emeği yoğun bir iş kolu olan ve büyük sermaye gerektirmeksizin yerinde istihdam sağlayan halıcılık ve el sanatları faaliyetleri ile ülke ekonomisine,büyük ölçüde katkıda bulunmuştur sıralayabiliriz:

yün halı yıkama Isparta, Sümer kars, Türkmen, Ladik, Milas, Bergama ve diğer halılar, Sandıklı’da ince Isparta, Isparta, Türkmen halısı, Kula’da Kula, S.Kars, Milas, Kilim; Konya’da Ladik Halısı; Denizli’de Isparta, Milas, Türkmen Halısı, Kilim; Kayseri’de Bünyan; Çanakkale’de Yağcı bedir, Çanakkale Yuntdağı; Giresun’da İpek, Hereke; Karabükte İpek, Hereke; Hereke de İpek; Niksar’da Hereke; Yozgat’da ipek, Hereke halıları üretilmektedir.

yün halı yıkama Isparta ve çevresinde dokunan el halıların büyük kısmı yıkama,işlemleri için papatya halı yıkamayı tercih edebilirsiniz. Bu konuda profesyonel ve çalışkan personelimiz ile size yardımcı oluyoruz. Isparta Halılarınızı adresinizden teslim alıp, temizlik işlemleri yapıldıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.

Papatya halı yıkama yün halı yıkama da sizlerin güvenini sarsmadan sizlere hizmet etmekten onurlu ve gururludur.

[envira-gallery id=”837″]

Stor Perde Yıkama Darıca

Stor Perde Yıkama Darıca  zebra perde tül perde ve Stor perde (store perde)  Evet günümüzde sıkça kullanılan sürekli olarak gördüğünüz perdeler. Papatya halı yıkama bu konuda bir kaç firmanın aksine bilgisini yılların deneyimine borçlu  olup müşterinin isteği üstüne bu temizliği yapıyor.Stor Perde Yıkama Darıca Peki stor perde yıkatmak istiyorsunuz ne yapmanız gerekiyor? Stor perdenizi yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayıp adres vermeniz yeterli.Papatya halı yıkama  Uygun bir zamanda gün içerisinde veya müsait zamanınızda perdenizi gelip biz alıyoruz.Papatya halı yıkama olarak  Temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize gelip monte işleminizi yapıyoruz.

Stor Perde Yıkama Darıca  papatyahalı.com olarak Stor perdelerinizi unutmayın biz bir defa yıkamak için almıyoruz.Sizlerin kendiniz yıkarcasına devamlı bizlerle çalışmanızı istiyoruz.

Günümüzde belkide her on evin dördünde tercih edilen son yıllarda çıkmış olan perde türüdür. Peki bu perde nasıl temizlenmelidir? Stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Stor Perde Yıkama Darıca olarak öncelikle stor perde temizliği uzman kişiler tarafından yapılır. Aksi takdirde yapısı gereği çok ince olan stor perdeleriniz de  renklerinde bozulma, yıpranma ve yırtılma dahi görülebilir. Peki stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Stor perde temizlenirken perdeniz ve içinde bulunduğu mekanizma tamamen duvara monteli olduğu yerden sökülüp parçalı tek tek ayrılır.

Stor Perde Yıkama Darıca papatya halı yıkama çalışanları tarafından,

Tamamen sökülen stor perde kimyasal oranı düşük olan şampuanlar ile sert olmayan fırçalar ile temizlenir.  Stor perde temizliği tercih ettiğiniz firmanın iş konusunda bilgisine bağlıdır. Stor Perde Yıkama Darıca Papatya halı yıkama  bu konuda bilgisini yıllar sonundaki tecrübesinden alıyor.

Stor perdelerimdeki lekeler çıkar mı?

Stor Perde Yıkama Darıca olarak sizlere bilgilendirmek adına bilgi vermek gerekirse eğer “evet”

Stor perdeniz’deki leke halılardaki lekelerden farklı olup kolay kolay çıkması söz konusu değildir.

Sebebi ise ince dokusundan dolayı stor perdeniz de fazla işlem yapılamıyor. Fazla işlem yapmadan çıkartma yöntemi yok mu? Tabiki var. Ancak bu stor perdenize sadece yıpranma payı vermez. Boyasın da atma perdenin kendi rengini yakma gibi durumlar söz konusu olacaktır. Firmamız stor perdenizdeki lekeleri çıkartamadıysa eğer (her ne kadar bu işlem genel olarak söz konusu olmasa dahi) lekenin üstüne fazla gitmenizi önermeyiz. Stor perdeniz o küçücük lekelerden daha önemli bizim için.

Stor Perde Yıkama Darıca Papatya halı yıkama olarak sizlere hizmet vermekten dolayı mutluyuz gururluyuz .

Not : Stor Perde Yıkama Ağımız; DarıcaGebzeBayramoğluTuzlaÇayırova ve çevre bölgelerdir.

[envira-gallery id=”828″]

Bayramoğlu Halı Yıkama

Darıca Bayramoğlu Halı Yıkama konusunda 10 yıldır hizmet veren “Papatya Halı Yıkama” siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Evlerimizde, iş yerlerimizde hemen hemen tüm yaşam alanlarında kullandığımız Halı,Kilim, Koltuk Takımı, Stor perde, Shaggy v.b halı çeşitlerinin uzun süreli kullanımlarda hijyen olarak hiç uygun değildir. Halılarınızın temizliği ve hijyenik bir şekilde deforme olmalarına karşı önlemdir. Unutmayın bir filozofun’da dediği gibi “En iyi tedavi yöntemi, önlem almaktır.” bu sözü insan sağlığı için söylese de üzerinde çocuklarımızın oynadığı halıların temizliği çok önemli ve dikkat edilmesi gerekir. 

Kocaeli Darıca Bayramoğlu bölgesinde Papatya Halı Yıkama Firması olarak hizmet vermekteyiz. Bayramoğlu halı yıkama tercihleri arasında yıkatabiliceğiniz bir çok seçenek vardır. Biz firmamız olarak bunun bilincindeyiz.Darıca Bayramoğlu halı yıkama firmaları içerisinde fark yaratıcak bir çok özellik bulundurmaktayız.

1. Önceligimiz müşteri memnuniyeti.
2. Planlı çalışma ve planlanan günde teslim etme.
3. Müşterilerimizin güvenini kazanma ve süreklilik sağlama.
4. Kullanılması gerektiği şekilde kaliteli ürenlerle halı yıkama işlemlerini tamamlama.
5. Bu sektörde Kocaeli genelinde 1 numara olabilme.
6. Kaliteli Ve hesaplı Hizmet.
7. Son sistem makinelerle Halılarınızı ilk gün ki gibi koruma.

Bayramoğlu Halı Yıkama sektöründe farklı bir düşünce ile devam etmekteyiz.
Stor perde, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama seçeneklerimiz de bulunmaktadır.
Bayramoğlu Halı Yıkama sektöründe papatya hali yıkama olarak kendimize güvenimiz tam siz müşterilerimizi memnun edebiliceğimizden eminiz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bayramoğlu Halı Yıkama ile İlgili Resimler:

[envira-gallery id=”601″]

Deri Halı Yıkama

Darıca halı yıkama; Deri halı yıkama işlemi nasıl yapılır? Nelere dikkat edilmeli? Yıkatırkan doğru deterjan ve yıkama çeşitleri nelerdir? gibi soruların yanıtlarını bulmaya çalışacağız.

Darıca halı yıkama olarakİşletmelerde farklı farklı deri halı yıkama yöntemleri kullanılmaktadır.Yurt içinde çok fazla çeşitliliği ve yapan firma olamamasına rağmen papatya halı yıkama olarak sizlere kaliteli bir hizmet anlayışı ile deri halı yıkama işlemlerinizi elimizden gelen en iyi ve güzel şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaya çalışmaktayız. Deri halı yıkama da Türkiye de lider konumda olan firmamıza Deri halı ve Deri malzemelerinizi güvenerek teslim edebilirsiniz.

Evinizden teslim alıp evinize teslim ettiğimiz yegane deri, süet deri kumaşından yapılma halı veya koltuk takımlarınızı evinizde temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Deri halı yıkama işlemi yaparken ilk önce ön temizlemeye dikkat etmeniz en önemli şarttır.Sonrasında deri halı veya koltuğumuzu ıslak kuru temizleme işlemi yapabilen halı yıkama makinesi ile temizleme işlemine tabi tutmanız gerekmektedir.(Tabi bu evde temzilemeye çalışanlar için gerekmektedir.) Deri halı yıkama işleminde asıl tavsiye ettiğimiz işin uzmanına teslim edip daha kaliteli sonuç almanız.

Deri koltuk yıkamalarınızda birinci sınıf deterjanlar tercih etmeniz en önemli etkenlerden birisi olup kesinlikle elde yıkamanızı tavsiye etmemekteyiz.İlla yıkamak istiyorsanız çok kaliteli deterjan ile çok fazla ıslatarak ve çok sıkı bastırarak  güzelce durulayarak temzileme işlemini yapınız.Temzilerken sert malzeme seçmeniz en önemli etkenlerden bir diğeri olup, çok dikkatli kullanmanız gerekmektedir.Unutmayınız ki işi bu işin profesyonellerine teslim etmezseniz aldığınız risk çok büyük bir risk olup geri dönüşü çok zor olan sonuçlar doğurabilir. Deri halı yıkama ve deri koltuk yıkama işlerinde halı veya koltuklarınızda sıkıntısız sorunsuz bir temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir.

Papatya halı yıkama deri halı veya koltuk farketmek sizin bizlere sadece adres telefon ve kişisel bilgilerinizi ister web sitemiz aracılığı ile isterseniz 0 262 656 18 62 nolu telefondan isterseniz info@papatyahaliyikama.com.tr adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Darıca Gebze İzmit Bayramoğlu Darıca Osmangazi Orhanlı Tuzla kısaca marmara bölgesinde en etkin halı yıkama ve deri halı yıkama partneriniz olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek için buradayız.

Biz siz değerli müşterilerimizin deri halı yıkama veya deri koltuk yıkama işlerinize talibiz.

Darıca Koltuk Yıkama

Darıca koltuk yıkama; işlemi bahsi geçtiği kadar kolay değildir. Her koltuk yıkayan firmanın bu konuda iyi olduğu söylenemez. Papatya halı yıkama, koltuk konusunda uzman kadrosu ile birlikte çalışır. Firmamız yalnızca koltuğunuzu iyi temizlemez. Ayrıca kullanmakta olduğunuz koltuğun mevcut olduğu mat renk ortadan kaybolup, yerini daha yeni parlak bir renge bırakacaktır.

Darıca koltuk yıkama ; Koltuk temizleme işlemi konuda bilgisi olmayanların yapmaması gereken bir işlemdir. Günümüzde bu işlem, bazı firmaların kullandığı koltuk için uygun olamayan deterjanlar yüzünden güvensizlikle birlikte insanda şüphe uyandırsa da firmamızda bu konu kesinlikle söz konusu değildir. Papatya Halı Yıkama hiç bir müşterinin herhangi bir malzemesine zarar verecek malzeme kullanmaz. Koltuk temizleme işlemi sulu vakum makinesi ile yapılır. Çok kaliteli koltuk şampuanları ile yapılan bu işlem bir kaç aşamadan oluşur.

O aşamalar sırası ile şöyledir:

1- Koltuğa göre şampuan hazırlama.

2- Hazırlanan ılık sudaki şampuanı koltuk üzerinde temizleme.

3- Temizlenen koltuktaki son kontroller.

4- Sulu vakum ile durulama işlemi.

5- Susuz vakum ile fazla suyu çekme.

Koltuk Yıkama’da Hizmet Ağımız; Darıca,Bayramoğlu,Tuzla,Gebze,Pendik,Kartal,Çayırova, Şekerpınar, Yeni Mahalle ve Çevresidir.

Papatya halı yıkama darıca da yılların verdiği bilgi tecrübe ve hizmet aşkı ile sizlerin ilgisine layık olabilme adına yıılardır verdiği hizmetleri saymakla bitmez hizmet içtenlikle yapılan bir iştir.hizmet vermek her firmanın sanıldığı gibi kolay bir iş değildir bu söylemlerimiz gerçek hizmetin anlamını bilenlerdir.

yapılan işin arkasında durmak sözünün eri ve yerinde olmak bunlar kolay oluşabilecek deneyimler değildir sizlerinde taktirinizdir ki günümüzde insanlar firmalar bu konuşulanları malesef her zaman dile getirebiliyorlar çok şükür bizler papatya halı yıkama çalışanları olarak yıllardır aynı yer yıllardır aynı adres yıllardır aynı telefon numaralarını kullanıyoruz. bu kolay oluşmuyor dediğimiz gibi yıllar ve yıllar gerektiriyor.Darıca papatya halı yıkama olarak bir çok tanınmış medya yüzünün halılarını bir çok yıldızın halılarını bir çok işverenin halılarını koltuklarını perdelerini yıkamışızdır sizler bizlere güvendiniz bizlerde sizler için varız….

PAPATYA HALI YIKAMA

Halı yıkama darıca

Papatya Halı yıkama darıca halı yıkama olarak şunları söyleyebiliriz halılarınız öncelikle güvenli ellere teslim ediyorsunuz. Firmamızda kesinlikle halı yıkamada birinci sınıf halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Aklınıza şu sual gelebilir ama herkes bizde var diyor ama bizde belgesi var atık su belgemiz her şeyi açıklıyor. Bizde halılarınız kesinlikle hırpalanmaz overlok ipleri atmaz narin halılarınızda sökülme ip atması olmaz. Neden bu kadar iddialı konuşuyoruz çünkü yılların bilgisi tecrübesi var. Halı yıkama darıca olarak şunuda ekleyebiliriz,Tesisimiz yeni kurulmadı 10 yıldır aynı yerde aynı kalitede hizmet veriyoruz. Yıllardır aynı adresteyiz ve devam edeceğiz. Aynı çalışanlar kısacası biz buyuz denemeden farkı anlayamazsınız. Biz “Papatya Halı” yıkamayız bizimle beraber olduğunuz için teşekkür ederiz.

Başlıca Yıkadığımız Halıların Çeşitleri;

  • Shaggy Halı
  • Deri Halı
  • Patchwork Halı
  • Çin Halı
  • Isparta Halı
  • Hereke Halı
  • Milas Halı
  • Nepal Halı
  • Mega Halı

Diğer tüm halılarınızı Anti Bakteriyel Ortamlarda %100 Kimyasal içermeyen Şampuanlarla yıkıyoruz. Halılarınızda yıpranma, deformasyon v.b durumlar oluşmaması için en iyi ürünlerle yıkıyor ve bakımını yapıyoruz.

DARICA HALI YIKAMA

Darıca halı yıkama olarak hizmet verdiğimiz ana yer aslında Darıca bölgesi olup bu bölgede Darıca Halı Yıkama işlemlerinde bölgede en iyi olup kaliteli hizmet en iyi fiyata vermeye çalışan firmayız.

Darıca halı yıkama Halı yıkama her daim bayanlar için zor bir işlem olmuş olup, çoğu zaman altından kalkması çok zor bir iş olmanın yanı sıra, doğru şekilde hareket edilmez ise bir kabusa dahi dönüşebilen bir iştir Darıca halı yıkama olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlamaya çalışmakla birlikte Darıca da faaliyet gösteren firmalar arasında sizlerin ilk aklına gelen firma olma yönünde çaba harcıyoruz.Darıca halı yıkama olarak bir arama motorunda arama yaptığınızda bu işle hiç alakası olmayan bir çok kafa karıştırıcı sonuç ile karşılaşabilirsiniz.Amacımız Darıca Halı Yıkama denince ilk akla gelen olup bu sektörde marmara bölgesinde ilk tercih edilen firmanız olmak.Darıca halı yıkama olarak Darıcanın gururu Darıca Gençlerbirliğinin halılarını yıkamaktayız ayrıca Darıcanın seçkin sitelerimizden olan Hocaoğlu Well Q Park sitesinin hemen hemen bütün sakinleri Darıca halı yıkama da bizleri tercih etmekteler.Her zaman sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeye çalışıyoruz.

BAYRAMOĞLU HALI YIKAMA

Darıca Bayramoğlu Halı Yıkama konusunda 10 yıldır hizmet veren “Papatya Halı Yıkama” siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Evlerimizde, iş yerlerimizde hemen hemen tüm yaşam alanlarında kullandığımız Halı,Kilim, Koltuk Takımı, Stor perde, Shaggy v.b halı çeşitlerinin uzun süreli kullanımlarda hijyen olarak hiç uygun değildir. Halılarınızın temizliği ve hijyenik bir şekilde deforme olmalarına karşı önlemdir. Unutmayın bir filozofun’da dediği gibi “En iyi tedavi yöntemi, önlem almaktır.” bu sözü insan sağlığı için söylese de üzerinde çocuklarımızın oynadığı halıların temizliği çok önemli ve dikkat edilmesi gerekir.

Kocaeli Darıca Bayramoğlu bölgesinde Papatya Halı Yıkama Firması olarak hizmet vermekteyiz. Bayramoğlu halı yıkama tercihleri arasında yıkatabiliceğiniz bir çok seçenek vardır. Biz firmamız olarak bunun bilincindeyiz. Bayramoğlu halı yıkama firmaları içerisinde fark yaratıcak bir çok özellik bulundurmaktayız.

 

Darıca Battaniye ve Yorgan Yıkama

Darıca Battaniye ve Yorgan Yıkama

Yorgan ve Battaniye temizliği firmamızın müşteri memnuniyeti için vermiş olduğu bir hizmettir. Bu hizmet tamamen firmamız ile alakasız olup sadece müşterimizi memnun etmek amacı ile kuru temizle şirketlerinde yapılır.

Papatya halı yıkama bu konu üzerinde kalitesi sorgulanabilen bir firma ile iş yapmaz. Yorgan ve battaniye ve diğer ürünleriniz sanayi tipi çamaşır makinelerinde kendi özel şampuanları ile tek tek yıkanır. Ürünün tek tek yıkanması bu konuda dikkat edilecek en önemli unsurlardan biridir. Sebebi ise ucuzcu yani konuda iyi olmayan şirketler tek makineye iki veya üç yorgan birden atıyor. Bu durumda bir başkasının ürünündeki kir sizin ürününüze gelmiş oluyor. Bizim tercih ettiğimiz firma kesinlikle bu duruma ihtimal vermez.

Firmamız yıkatmak için tercih ettiğiniz yorgan veya battaniyenizi kendisi temizlemediği için bu yönde para kazanmaz. Olası bir yıkatılması düşünülen yorgan ve battaniyeniz halılarınızla birlikte alınır ve halılarınızla teslim edilir.

Darıca, Gebze, Bayramoğlu, Tuzla ve Çayırova bölgesinde Papatya Halı Yıkama tarafından Battaniye ve Yorganlarınız halılarınız ile birlikte teslim alınır ve halılarınız ile birlikte teslim edilir. Battaniye ve Yorgan Yıkama işlemleri Anti Bakteriyel ortamlarda ve %100 Kimyasal içermeyen şampuanlarla yapılır.

Papatya halı yıkama darıca da yılların verdiği bilgi tecrübe ve hizmet aşkı ile sizlerin ilgisine layık olabilme adına yıılardır verdiği hizmetleri saymakla bitmez hizmet içtenlikle yapılan bir iştir.hizmet vermek her firmanın sanıldığı gibi kolay bir iş değildir bu söylemlerimiz gerçek hizmetin anlamını bilenlerdir.

yapılan işin arkasında durmak sözünün eri ve yerinde olmak bunlar kolay oluşabilecek deneyimler değildir sizlerinde taktirinizdir ki günümüzde insanlar firmalar bu konuşulanları malesef her zaman dile getirebiliyorlar çok şükür bizler papatya halı yıkama çalışanları olarak yıllardır aynı yer yıllardır aynı adres yıllardır aynı telefon numaralarını kullanıyoruz. bu kolay oluşmuyor dediğimiz gibi yıllar ve yıllar gerektiriyor.Darıca papatya halı yıkama olarak bir çok tanınmış medya yüzünün halılarını bir çok yıldızın halılarını bir çok işverenin halılarını koltuklarını perdelerini yıkamışızdır sizler bizlere güvendiniz bizlerde sizler için varız….

PAPATYA HALI YIKAMA

Not : Battaniye ve Yorganlarınızı “Halı” siparişi ile birlikte alınmaktadır.

 

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı nedir?

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy(şagi) halılar genel görünümüne göre tabir olunursa uzun ve kalın tüylü post görünümlü halılar olarak tabir edilebilir. Shaggy(şagi)halıların tüy (hav) uzunluğu genellikle 5 cm ve 3 cm yüksekliğinde olmaktadır.

İpleri kalın ve tercihe göre bükümlü veya düz cinsleri bulunmaktadır. Kullanılan elyaf neticesinde ipliğin yumuşak olmasına, halıya dokunuşta rahat bir temas sağlamasına dikkat edilmektedir.

Shaggy(şagi) halılar ilk bakışta post görünümünü andırmakla beraber isteğe göre her türlü ebatları yapılabilmektedir.
Halılarda kullanılan iplikler alerji yapmamakta , insan ve çevre sağlığına hiçbir zararlı madde içermemektedir. Buna en önemli örnek üretimde özellikle dikkat edilen hususun sağlık olmasıdır.

Shaggy(şagi) halılar alışılagelmiş klasik halı tarzından tamamiyle farklı bir halı çeşididir. Desenleri modern ve geometrik çizgileri ve tabiiki uzun tüylerin verdiği egzotik renk kombinasyonu olarak iki grubta üretim yapılmaktadır.

Shaggy(şagi)Birinci grup parlak canlı renkler den oluşan halı grubu, ikinci grup koyu, pastel renklerden oluşan halılardır.
Evinizde direk üzerine oturmayı , beton zeminle veya zemin döşemesiyle oda sıcaklığı farkını en iyi şekilde koruyan bir halı istiyorsanız Shaggy(şagi)halılar taleplerinizi karşılayacak niteliktedir.

Kaynak : Carpetrium Shaggy Halı

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy(şagi) Halı Yıkama işlemleri kesinlikle bol su ve kaliteli deterjan kullanılmalıdır. Biz “Papatya Halı Yıkama” olarak bu konuda hassasiyetimizi gösterip en kaliteli şampuan ve deterjan ile yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Papatya halı yıkama darıca da yılların verdiği bilgi tecrübe ve hizmet aşkı ile sizlerin ilgisine layık olabilme adına yıılardır verdiği hizmetleri saymakla bitmez hizmet içtenlikle yapılan bir iştir.hizmet vermek her firmanın sanıldığı gibi kolay bir iş değildir bu söylemlerimiz gerçek hizmetin anlamını bilenlerdir.

yapılan işin arkasında durmak sözünün eri ve yerinde olmak bunlar kolay oluşabilecek deneyimler değildir sizlerinde taktirinizdir ki günümüzde insanlar firmalar bu konuşulanları malesef her zaman dile getirebiliyorlar çok şükür bizler papatya halı yıkama çalışanları olarak yıllardır aynı yer yıllardır aynı adres yıllardır aynı telefon numaralarını kullanıyoruz. bu kolay oluşmuyor dediğimiz gibi yıllar ve yıllar gerektiriyor.Darıca papatya halı yıkama olarak bir çok tanınmış medya yüzünün halılarını bir çok yıldızın halılarını bir çok işverenin halılarını koltuklarını perdelerini yıkamışızdır sizler bizlere güvendiniz bizlerde sizler için varız….

PAPATYA HALI YIKAMA

Darıca Stor Perde Yıkama

Darıca Stor Perde Yıkama ve Bakım

Darıca Stor Perde Yıkama zebra tül ve daha niceleri Evet günümüzde sıkça kullanılan sürekli olarak gördüğünüz perdeler. Papatya halı yıkama bu konuda bir kaç firmanın aksine bilgisini yılların deneyimine borçlu  olup müşterinin isteği üstüne bu temizliği yapıyor.Papatya halı yıkama Peki stor perde yıkatmak istiyorsunuz ne yapmanız gerekiyor?. Stor perdenizi yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayıp adres vermeniz yeterli.Papatya halı yıkama  Uygun bir zamanda gün içerisinde veya müsait zamanınızda perdenizi gelip biz alıyoruz.Papatya halı yıkama olarak  Temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize gelip monte işleminizi yapıyoruz.

Günümüzde belkide her on evin dördünde tercih edilen son yıllarda çıkmış olan perde türüdür. Peki bu perde nasıl temizlenmelidir? Stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Öncelikle stor perde temizliği uzman kişiler tarafından yapılır. Aksi takdirde yapısı gereği çok ince olan stor perdeleriniz de  renklerinde bozulma, yıpranma ve yırtılma dahi görülebilir. Peki stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Stor perde temizlenirken perdeniz ve içinde bulunduğu mekanizma tamamen duvara monteli olduğu yerden sökülüp parçalı tek tek ayrılır.

Tamamen sökülen stor perde kimyasal oranı düşük olan şampuanlar ile sert olmayan fırçalar ile temizlenir.  Stor perde temizliği tercih ettiğiniz firmanın iş konusunda bilgisine bağlıdır. Papatya halı yıkama  bu konuda bilgisini yıllar sonundaki tecrübesinden alıyor.

-Stor perdemde leke var.  Yıkatırsam çıkar mı?
* Stor perdeniz’deki leke halılardaki lekelerden farklı olup kolay kolay çıkması söz konusu değildir.

Sebebi ise ince dokusundan dolayı stor perdeniz de fazla işlem yapılamıyor. Fazla işlem yapmadan çıkartma yöntemi yok mu? Tabiki var. Ancak bu stor perdenize sadece yıpranma payı vermez. Boyasın da atma perdenin kendi rengini yakma gibi durumlar söz konusu olacaktır. Firmamız stor perdenizdeki lekeleri çıkartamadıysa eğer (her ne kadar bu işlem genel olarak söz konusu olmasa dahi) lekenin üstüne fazla gitmenizi önermeyiz. Stor perdeniz o küçücük lekelerden daha önemli bizim için.

Not : Stor Perde Yıkama Ağımız; Darıca,Gebze,Bayramoğlu,Tuzla,Çayırova ve çevre bölgelerdir.

Darıca El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma Halı nedir?

El Halısı hav iplikleri, çözgü ipliklerinin üzerine elle düğümlenmiş olan halı tipidir. Yanyana düzgün şekilde bir çerçeveye dizilmiş çözgü ipliklerinin her çiftine yün, ipek veya rayon ipliklerle düğüm atılarak ilmek sıraları teşkil edilmesi ve en az bir sıra atkı atılıp ilmek sırasının sıkıştırılması şeklinde üretilir. El halılarının kalitesini belirleyen hav iplikleirinin cinsi, düğüm şekli ve düğüm sıklığıdır.

HALICILIKTA DÜĞÜM ÇEŞİTLER

Genel olarak el halısında iki tip düğüm tekniği kullanılmaktadır: Türk düğümü ( Gördes düğümü, simetrik düğüm) ve İran düğümü (Sine düğümü, asimetrik düğüm). Türkiye’de (Isparta’nın tüm dokumaları ve Sivas ve Hereke bölgelerinin bazı dokumaları hariç), Kafkasya’da, Batı ve Kuzeybatı İran’da dokunan halılarda Türk düğümü kullanılmıştır. İran düğümü ise Orta ve Doğu İran’da, Hindistan, Orta Asya ve Çin’de dokunan halılarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Türk düğüm tekniğinde ilme iki çözgü telinin de etrafına dolanarak çözgü tellerinin arasından çıkarılma yöntemiyle bağlanır ve kesilir. Böylelikle düğüm iki çözgü telini de sarmış olur. İran düğüm tekniğinde ise ilme, sadece bir çözgü telinin etrafından dolanır, ilmenin diğer ucu serbest kalır.

Darıca El Dokuma Halı Yıkama

Hassas ve özel El dokuma halılarınızı özelliğini ve doku şeklini koruyarak, dürüst ve çalışkan personelimizle temizliyor ve bakımını yapıyoruz. El dokuma ve değerli antika halılarınız; Anti bakteriyel ortamlarda ve %100 kimyasal içermeyen şampuanlarla yıkanır ve sizlere teslim edilir.

Geri