0 (262) 656 18 62 DARICA / Kocaeli

papatya-hali-1426x500-1400-x-520-1200x300

hakkimizdaDiğer halı yıkama firmalarına nazaran sizlere söz verdiğimiz teslim günü içinde halılarınız teslim edilir. Papatya Halı Yıkama olarak müşterilerimize söylediğimiz teslimat günü bir sözdür ve biz sözümüzü tutarız.Halılarınızın kışlık yada yazlık yıkatılması; Bu sayede kışın yıkattığınız halıları yaza kadar kaldırabilirsiniz.

Ayrıca yazın yıkatmayı tercih ettiklerinizi kışın kullanabilirsiniz. İSU ve Kocaeli Belediyesi’nin istediği atık su belgesine sahip olup, tamamen sağlıklı bir ortam garantisi veriyoruz.

Darıca, Gebze ve çevre bölgelerinde bulunan müşterilerimizin isteklerini yerine getirirken aldığımız sorumluluğun farkında olarak insan sağlığına uygun hizmetler veriyoruz.

logoMüşterilerimizin düşüncelerine saygıyı kendi değerlerimize saygı olarak kabul ederiz. Güler yüzlü olmayı sorumluluk bilir saygıyı hak etmek için saygılı davranmayı hayat felsefemiz olarak kabul ederiz. Müşterilerimize söz verdiğimiz zaman içinde zamanı aksatmadan sözümüzde dururuz. Bu kalite politikamızdır. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde hizmet edebilmek adına beklentilerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaya gayret ederiz. Kendimizin malı gibi kollar gerektiği gibi müdahale etmek adına ne gerekiyorsa yaparız.

Bu düşünceler doğrultusunda kaliteli hizmet, kaliteli malzeme, sağlıklı deterjan kısacası kendimize ne istiyorsak müşterimize onu yansıtmaktır. Halı yıkama sektöründe nelerin olabileceğini halkımız tarafından kimi zaman acı tecrübelerle kimi zaman ise duyduklarımızla maalesef yaşanabiliyor. Bu doğrultuda halı yıkamacı ailenizden biri gibi olmasa da yakın dostlarınızdan biri gibi düşünmelisiniz. Tek temennimiz bizi de bu aile dostlarına dahil etmenizdir. Saygılarımızla.

Misyon

Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır.

Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işleme hizmeti ,hızlı cevap veren bir işletme olmaktır.

Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır..

Müşterilerimizi %100 memnuniyet sağlayarak; onları birer referans olarak görmek ve müşterilerimizin taleplerini tam zamanında yerine getirmek.

BELGELERimizKalite yetki belgesi; Yani kanalizasyona giden atık suyun içinde insan sağlığını tehdit edebilecek herhangi bir unsur olmadığına dair bir belgedir.

Halı Yıkamacınızdan bu belgeyi talep etmenizi önemle rica ederiz…
Bu belge Halı yıkama v.b işleri doğaya, insana  ve çevreye sağlıklı bir şekilde hizmeti yerine getirenler için özellikle verilmiştir. Tercihinizden dolayı teşekkür ederiz.

MUSTERİ-memnuniyetiPapatya Halı Yıkama; Darıca, Gebze ve çevre bölgelerde 12 yıldır halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve battaniye, yorgan yıkama hizmetleri vermektedir.

Sektör’de adını duyurması ve yükselen değerlerini müşteri memnuniyetine borçludur. Müşterilerinin talep ve isteklerinin yerine tam zamanında getirilmesi, müşterilerimizin özellikle bizi tercih etme sebebidir.

Hizmetlerimizden memnuniyet duyan her müşterimiz bizim birer referansımız olarak görürüz ve bu anlayışla ile tüm hizmetlerimizi %100 memnuniyet üzerine yaparız.

is-anlayisimizİsteğe bağlı olarak parfümlü ya da parfümsüz olarak ürün teslimatı yapılmaktadır. Havaların soğuk olduğu zamanlarda firmamız sıcak su kullanımını tercih etmektedir. Kurutma alanımız açık ve kapalı olmak üzere iki odadan oluşmaktadır. Halı yıkandıktan sonra makinemize özel durulama sistemi sayesinde asla deterjanlı kalmaz. Kurutulan halıların yüksek emiş gücüne sahip sanayi tipi makinede kontrol edilirken halıda kalabilecek istenmeyen ip kıl vb. gibi şeylerin temizlenme işlemi yapılır.

Papatya halı yıkama halı yıkama sektöründe adı en iyi telaffuz edilen firma isimlerindendir. Sebebi yıllardır yaptığımız çalışmalarda, yaptığımız işlerde, verdiğimiz kalitede saklıdır. Ayrıca kullanılan temizlik malzemelerinin kalitesi, halı yıkatırken farklı şampuan seçeneklerimiz mevcuttur.

basinda-biz-darica-papatyahali

Hüseyin YOLSAL

Erol YOLSAL

Sena BAYIR

Aykut KARACA

Geri