0 (262) 656 18 62 DARICA / Kocaeli

Darıca Battaniye ve Yorgan Yıkama

Darıca Battaniye ve Yorgan Yıkama

Yorgan ve Battaniye temizliği firmamızın müşteri memnuniyeti için vermiş olduğu bir hizmettir. Bu hizmet tamamen firmamız ile alakasız olup sadece müşterimizi memnun etmek amacı ile kuru temizle şirketlerinde yapılır.

Papatya halı yıkama bu konu üzerinde kalitesi sorgulanabilen bir firma ile iş yapmaz. Yorgan ve battaniye ve diğer ürünleriniz sanayi tipi çamaşır makinelerinde kendi özel şampuanları ile tek tek yıkanır. Ürünün tek tek yıkanması bu konuda dikkat edilecek en önemli unsurlardan biridir. Sebebi ise ucuzcu yani konuda iyi olmayan şirketler tek makineye iki veya üç yorgan birden atıyor. Bu durumda bir başkasının ürünündeki kir sizin ürününüze gelmiş oluyor. Bizim tercih ettiğimiz firma kesinlikle bu duruma ihtimal vermez.

Firmamız yıkatmak için tercih ettiğiniz yorgan veya battaniyenizi kendisi temizlemediği için bu yönde para kazanmaz. Olası bir yıkatılması düşünülen yorgan ve battaniyeniz halılarınızla birlikte alınır ve halılarınızla teslim edilir.

Darıca, Gebze, Bayramoğlu, Tuzla ve Çayırova bölgesinde Papatya Halı Yıkama tarafından Battaniye ve Yorganlarınız halılarınız ile birlikte teslim alınır ve halılarınız ile birlikte teslim edilir. Battaniye ve Yorgan Yıkama işlemleri Anti Bakteriyel ortamlarda ve %100 Kimyasal içermeyen şampuanlarla yapılır.

Papatya halı yıkama darıca da yılların verdiği bilgi tecrübe ve hizmet aşkı ile sizlerin ilgisine layık olabilme adına yıılardır verdiği hizmetleri saymakla bitmez hizmet içtenlikle yapılan bir iştir.hizmet vermek her firmanın sanıldığı gibi kolay bir iş değildir bu söylemlerimiz gerçek hizmetin anlamını bilenlerdir.

yapılan işin arkasında durmak sözünün eri ve yerinde olmak bunlar kolay oluşabilecek deneyimler değildir sizlerinde taktirinizdir ki günümüzde insanlar firmalar bu konuşulanları malesef her zaman dile getirebiliyorlar çok şükür bizler papatya halı yıkama çalışanları olarak yıllardır aynı yer yıllardır aynı adres yıllardır aynı telefon numaralarını kullanıyoruz. bu kolay oluşmuyor dediğimiz gibi yıllar ve yıllar gerektiriyor.Darıca papatya halı yıkama olarak bir çok tanınmış medya yüzünün halılarını bir çok yıldızın halılarını bir çok işverenin halılarını koltuklarını perdelerini yıkamışızdır sizler bizlere güvendiniz bizlerde sizler için varız….

PAPATYA HALI YIKAMA

Not : Battaniye ve Yorganlarınızı “Halı” siparişi ile birlikte alınmaktadır.

 

Bir Yorum

  1. Sema Reply →

    yorganlarımızda lekeler vardı birde battaniyemiz baya bi kötü olmuştu sizden sonra misler gibi oldular ellerinize sağlık çok memnun kaldım

Bir cevap yazın

Email Adresiniz Gözükmeyecektir. Yıldızlı kısımlar zorunludur *

Geri