0 (262) 656 18 62 DARICA / Kocaeli

Darıca Koltuk Yıkama

Darıca koltuk yıkama; işlemi bahsi geçtiği kadar kolay değildir. Her koltuk yıkayan firmanın bu konuda iyi olduğu söylenemez. Papatya halı yıkama, koltuk konusunda uzman kadrosu ile birlikte çalışır. Firmamız yalnızca koltuğunuzu iyi temizlemez. Ayrıca kullanmakta olduğunuz koltuğun mevcut olduğu mat renk ortadan kaybolup, yerini daha yeni parlak bir renge bırakacaktır.

Darıca koltuk yıkama ; Koltuk temizleme işlemi konuda bilgisi olmayanların yapmaması gereken bir işlemdir. Günümüzde bu işlem, bazı firmaların kullandığı koltuk için uygun olamayan deterjanlar yüzünden güvensizlikle birlikte insanda şüphe uyandırsa da firmamızda bu konu kesinlikle söz konusu değildir. Papatya Halı Yıkama hiç bir müşterinin herhangi bir malzemesine zarar verecek malzeme kullanmaz. Koltuk temizleme işlemi sulu vakum makinesi ile yapılır. Çok kaliteli koltuk şampuanları ile yapılan bu işlem bir kaç aşamadan oluşur.

O aşamalar sırası ile şöyledir:

1- Koltuğa göre şampuan hazırlama.

2- Hazırlanan ılık sudaki şampuanı koltuk üzerinde temizleme.

3- Temizlenen koltuktaki son kontroller.

4- Sulu vakum ile durulama işlemi.

5- Susuz vakum ile fazla suyu çekme.

Koltuk Yıkama’da Hizmet Ağımız; Darıca,Bayramoğlu,Tuzla,Gebze,Pendik,Kartal,Çayırova, Şekerpınar, Yeni Mahalle ve Çevresidir.

Papatya halı yıkama darıca da yılların verdiği bilgi tecrübe ve hizmet aşkı ile sizlerin ilgisine layık olabilme adına yıılardır verdiği hizmetleri saymakla bitmez hizmet içtenlikle yapılan bir iştir.hizmet vermek her firmanın sanıldığı gibi kolay bir iş değildir bu söylemlerimiz gerçek hizmetin anlamını bilenlerdir.

yapılan işin arkasında durmak sözünün eri ve yerinde olmak bunlar kolay oluşabilecek deneyimler değildir sizlerinde taktirinizdir ki günümüzde insanlar firmalar bu konuşulanları malesef her zaman dile getirebiliyorlar çok şükür bizler papatya halı yıkama çalışanları olarak yıllardır aynı yer yıllardır aynı adres yıllardır aynı telefon numaralarını kullanıyoruz. bu kolay oluşmuyor dediğimiz gibi yıllar ve yıllar gerektiriyor.Darıca papatya halı yıkama olarak bir çok tanınmış medya yüzünün halılarını bir çok yıldızın halılarını bir çok işverenin halılarını koltuklarını perdelerini yıkamışızdır sizler bizlere güvendiniz bizlerde sizler için varız….

PAPATYA HALI YIKAMA

Bir Yorum

  1. lütfiye Reply →

    Benim kadife koltuklarım var yıkatmadan evvel çok korktum bir şey olur diye arkadaşımın ısrarı üzerine size yıkattım çok güzel oldu.
    Adeta ilk aldığım gibi sanki çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

Email Adresiniz Gözükmeyecektir. Yıldızlı kısımlar zorunludur *

Geri