0 (262) 656 18 62 DARICA / Kocaeli

Yün Halı Yıkama Darıca

Yün halı yıkama darıca yada El dokuma halısı dokumacılığı 1958-1975 yılları arasında hızlı bir gelişim göstermiş, bu yıllarda Isparta ekonomisine damgasını vurmuştur.
Bu yıllardan sonra makine halısının imalatı ve kullanımının artması nedeniyle el halısı dokuma sektörü inişe geçmiştir.

yün halı yıkama halı desenlerine Serpme güllü, Dönümlü, Köşe Göbek, Naklemeli, Baş göbek, Düz gibi adlar verilmektedir yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması çalışmalarını sürdürerek, el emeği yoğun bir iş kolu olan ve büyük sermaye gerektirmeksizin yerinde istihdam sağlayan halıcılık ve el sanatları faaliyetleri ile ülke ekonomisine,büyük ölçüde katkıda bulunmuştur sıralayabiliriz:

yün halı yıkama Isparta, Sümer kars, Türkmen, Ladik, Milas, Bergama ve diğer halılar, Sandıklı’da ince Isparta, Isparta, Türkmen halısı, Kula’da Kula, S.Kars, Milas, Kilim; Konya’da Ladik Halısı; Denizli’de Isparta, Milas, Türkmen Halısı, Kilim; Kayseri’de Bünyan; Çanakkale’de Yağcı bedir, Çanakkale Yuntdağı; Giresun’da İpek, Hereke; Karabükte İpek, Hereke; Hereke de İpek; Niksar’da Hereke; Yozgat’da ipek, Hereke halıları üretilmektedir.

yün halı yıkama Isparta ve çevresinde dokunan el halıların büyük kısmı yıkama,işlemleri için papatya halı yıkamayı tercih edebilirsiniz. Bu konuda profesyonel ve çalışkan personelimiz ile size yardımcı oluyoruz. Isparta Halılarınızı adresinizden teslim alıp, temizlik işlemleri yapıldıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.

Papatya halı yıkama yün halı yıkama da sizlerin güvenini sarsmadan sizlere hizmet etmekten onurlu ve gururludur.

[envira-gallery id=”837″]

Bir cevap yazın

Email Adresiniz Gözükmeyecektir. Yıldızlı kısımlar zorunludur *

Geri