0 (262) 656 18 62 DARICA / Kocaeli

Halı yıkama darıca

Papatya Halı yıkama darıca halı yıkama olarak şunları söyleyebiliriz halılarınız öncelikle güvenli ellere teslim ediyorsunuz. Firmamızda kesinlikle halı yıkamada birinci sınıf halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Aklınıza şu sual gelebilir ama herkes bizde var diyor ama bizde belgesi var atık su belgemiz her şeyi açıklıyor. Bizde halılarınız kesinlikle hırpalanmaz overlok ipleri atmaz narin halılarınızda sökülme ip atması olmaz. Neden bu kadar iddialı konuşuyoruz çünkü yılların bilgisi tecrübesi var. Halı yıkama darıca olarak şunuda ekleyebiliriz,Tesisimiz yeni kurulmadı 10 yıldır aynı yerde aynı kalitede hizmet veriyoruz. Yıllardır aynı adresteyiz ve devam edeceğiz. Aynı çalışanlar kısacası biz buyuz denemeden farkı anlayamazsınız. Biz “Papatya Halı” yıkamayız bizimle beraber olduğunuz için teşekkür ederiz.

Başlıca Yıkadığımız Halıların Çeşitleri;

  • Shaggy Halı
  • Deri Halı
  • Patchwork Halı
  • Çin Halı
  • Isparta Halı
  • Hereke Halı
  • Milas Halı
  • Nepal Halı
  • Mega Halı

Diğer tüm halılarınızı Anti Bakteriyel Ortamlarda %100 Kimyasal içermeyen Şampuanlarla yıkıyoruz. Halılarınızda yıpranma, deformasyon v.b durumlar oluşmaması için en iyi ürünlerle yıkıyor ve bakımını yapıyoruz.

DARICA HALI YIKAMA

Darıca halı yıkama olarak hizmet verdiğimiz ana yer aslında Darıca bölgesi olup bu bölgede Darıca Halı Yıkama işlemlerinde bölgede en iyi olup kaliteli hizmet en iyi fiyata vermeye çalışan firmayız.

Darıca halı yıkama Halı yıkama her daim bayanlar için zor bir işlem olmuş olup, çoğu zaman altından kalkması çok zor bir iş olmanın yanı sıra, doğru şekilde hareket edilmez ise bir kabusa dahi dönüşebilen bir iştir Darıca halı yıkama olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlamaya çalışmakla birlikte Darıca da faaliyet gösteren firmalar arasında sizlerin ilk aklına gelen firma olma yönünde çaba harcıyoruz.Darıca halı yıkama olarak bir arama motorunda arama yaptığınızda bu işle hiç alakası olmayan bir çok kafa karıştırıcı sonuç ile karşılaşabilirsiniz.Amacımız Darıca Halı Yıkama denince ilk akla gelen olup bu sektörde marmara bölgesinde ilk tercih edilen firmanız olmak.Darıca halı yıkama olarak Darıcanın gururu Darıca Gençlerbirliğinin halılarını yıkamaktayız ayrıca Darıcanın seçkin sitelerimizden olan Hocaoğlu Well Q Park sitesinin hemen hemen bütün sakinleri Darıca halı yıkama da bizleri tercih etmekteler.Her zaman sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeye çalışıyoruz.

BAYRAMOĞLU HALI YIKAMA

Darıca Bayramoğlu Halı Yıkama konusunda 10 yıldır hizmet veren “Papatya Halı Yıkama” siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Evlerimizde, iş yerlerimizde hemen hemen tüm yaşam alanlarında kullandığımız Halı,Kilim, Koltuk Takımı, Stor perde, Shaggy v.b halı çeşitlerinin uzun süreli kullanımlarda hijyen olarak hiç uygun değildir. Halılarınızın temizliği ve hijyenik bir şekilde deforme olmalarına karşı önlemdir. Unutmayın bir filozofun’da dediği gibi “En iyi tedavi yöntemi, önlem almaktır.” bu sözü insan sağlığı için söylese de üzerinde çocuklarımızın oynadığı halıların temizliği çok önemli ve dikkat edilmesi gerekir.

Kocaeli Darıca Bayramoğlu bölgesinde Papatya Halı Yıkama Firması olarak hizmet vermekteyiz. Bayramoğlu halı yıkama tercihleri arasında yıkatabiliceğiniz bir çok seçenek vardır. Biz firmamız olarak bunun bilincindeyiz. Bayramoğlu halı yıkama firmaları içerisinde fark yaratıcak bir çok özellik bulundurmaktayız.

 

4 Yorum

Bir cevap yazın

Email Adresiniz Gözükmeyecektir. Yıldızlı kısımlar zorunludur *

Geri