0 (262) 656 18 62 DARICA / Kocaeli

Stor Perde Yıkama Darıca

Stor Perde Yıkama Darıca  zebra perde tül perde ve Stor perde (store perde)  Evet günümüzde sıkça kullanılan sürekli olarak gördüğünüz perdeler. Papatya halı yıkama bu konuda bir kaç firmanın aksine bilgisini yılların deneyimine borçlu  olup müşterinin isteği üstüne bu temizliği yapıyor.Stor Perde Yıkama Darıca Peki stor perde yıkatmak istiyorsunuz ne yapmanız gerekiyor? Stor perdenizi yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayıp adres vermeniz yeterli.Papatya halı yıkama  Uygun bir zamanda gün içerisinde veya müsait zamanınızda perdenizi gelip biz alıyoruz.Papatya halı yıkama olarak  Temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize gelip monte işleminizi yapıyoruz.

Stor Perde Yıkama Darıca  papatyahalı.com olarak Stor perdelerinizi unutmayın biz bir defa yıkamak için almıyoruz.Sizlerin kendiniz yıkarcasına devamlı bizlerle çalışmanızı istiyoruz.

Günümüzde belkide her on evin dördünde tercih edilen son yıllarda çıkmış olan perde türüdür. Peki bu perde nasıl temizlenmelidir? Stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Stor Perde Yıkama Darıca olarak öncelikle stor perde temizliği uzman kişiler tarafından yapılır. Aksi takdirde yapısı gereği çok ince olan stor perdeleriniz de  renklerinde bozulma, yıpranma ve yırtılma dahi görülebilir. Peki stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Stor perde temizlenirken perdeniz ve içinde bulunduğu mekanizma tamamen duvara monteli olduğu yerden sökülüp parçalı tek tek ayrılır.

Stor Perde Yıkama Darıca papatya halı yıkama çalışanları tarafından,

Tamamen sökülen stor perde kimyasal oranı düşük olan şampuanlar ile sert olmayan fırçalar ile temizlenir.  Stor perde temizliği tercih ettiğiniz firmanın iş konusunda bilgisine bağlıdır. Stor Perde Yıkama Darıca Papatya halı yıkama  bu konuda bilgisini yıllar sonundaki tecrübesinden alıyor.

Stor perdelerimdeki lekeler çıkar mı?

Stor Perde Yıkama Darıca olarak sizlere bilgilendirmek adına bilgi vermek gerekirse eğer “evet”

Stor perdeniz’deki leke halılardaki lekelerden farklı olup kolay kolay çıkması söz konusu değildir.

Sebebi ise ince dokusundan dolayı stor perdeniz de fazla işlem yapılamıyor. Fazla işlem yapmadan çıkartma yöntemi yok mu? Tabiki var. Ancak bu stor perdenize sadece yıpranma payı vermez. Boyasın da atma perdenin kendi rengini yakma gibi durumlar söz konusu olacaktır. Firmamız stor perdenizdeki lekeleri çıkartamadıysa eğer (her ne kadar bu işlem genel olarak söz konusu olmasa dahi) lekenin üstüne fazla gitmenizi önermeyiz. Stor perdeniz o küçücük lekelerden daha önemli bizim için.

Stor Perde Yıkama Darıca Papatya halı yıkama olarak sizlere hizmet vermekten dolayı mutluyuz gururluyuz .

Not : Stor Perde Yıkama Ağımız; DarıcaGebzeBayramoğluTuzlaÇayırova ve çevre bölgelerdir.

[envira-gallery id=”828″]

Bir cevap yazın

Email Adresiniz Gözükmeyecektir. Yıldızlı kısımlar zorunludur *

Geri