0 (262) 656 18 62 DARICA / Kocaeli

PAPATYA HALI YIKAMA HİZMETLERİ

Papatya Halı Yıkama olarak şunları söyleyebiliriz halılarınız öncelikle güvenli ellere teslim ediyorsunuz. Firmamızda kesinlikle halı yıkamada birinci sınıf halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Aklınıza şu sual gelebilir ama herkes bizde var diyor ama bizde belgesi var atık su belgemiz her şeyi açıklıyor.

Bizde halılarınız kesinlikle hırpalanmaz overlok ipleri atmaz narin halılarınızda sökülme ip atması olmaz. Neden bu kadar iddialı konuşuyoruz çünkü yılların bilgisi tecrübesi var. Uzun zamandır bu sektörde çalışan ve Uzman Personeli ile size Halı Yıkama konusunda farklılığımızı göstermek ve siz müşterilerimizi memnun etmek bizim temel görevimizdir.

Darıca Halı yıkama olarak şunları söyleyebiliriz halılarınız öncelikle güvenli ellere teslim ediyorsunuz.  Firmamızda kesinlikle halı yıkamada birinci sınıf halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Aklınıza şu sual gelebilir ama herkes bizde var diyor ama bizde belgesi var atık su belgemiz her şeyi açıklıyor…. Devamını Oku…

images

KOLTUK YIKAMA HİZMETLERİ

Koltuk yıkama işlemi bahsi geçtiği kadar kolay değildir. Her koltuk yıkayan firmanın bu konuda iyi olduğu söylenemez. Papatya halı yıkama, koltuk konusunda uzman kadrosu ile birlikte çalışır. Firmamız yalnızca koltuğunuzu iyi temizlemez. Ayrıca kullanmakta olduğunuz koltuğun mevcut olduğu mat renk ortadan kaybolup, yerini daha yeni parlak bir renge bırakacaktır. Papatya Halı Yıkama hiç bir müşterinin herhangi bir malzemesine zarar verecek malzeme kullanmaz. Koltuk temizleme işlemi sulu vakum makinesi ile yapılır.

Koltuk Yıkama Darıca temizleme işlemi konuda bilgisi olmayanların yapmaması gereken bir işlemdir. Günümüzde bu işlem, bazı firmaların kullandığı koltuk için uygun olamayan deterjanlar yüzünden güvensizlikle birlikte insanda şüphe uyandırmaktadır.Sağlığınızı tehlikeye atmayın içeriğini bilmediğiniz kimyasallar ile en değerlilerinizi baş başa bırakmayın…. Devamını Oku…

images

STOR PERDE YIKAMA HİZMETLERİ

Stor Perde zebra tül. Evet günümüzde sıkça kullanılan sürekli olarak gördüğünüz perdeler. Papatya halı yıkama bu konuda bir kaç firmanın aksine bilgili olup müşterinin isteği üstüne bu temizliği yapıyor. Peki stor perde yıkatmak istiyorsunuz ne yapmanız gerekiyor?. Stor perdenizi yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayıp adres vermeniz yeterli. Uygun bir zamanda gün içerisinde veya müsait zamanınızda perdenizi gelip biz alıyoruz. Temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize gelip monte işleminizi yapıyoruz.

Stor perdenizi yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayıp adres vermeniz yeterli. Uygun bir zamanda gün içerisinde veya müsait zamanınızda perdenizi gelip biz alıyoruz. Temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize gelip monte işleminizi yapıyoruz.

Stor Perde Yıkama Günümüzde belkide her on evin dördünde tercih edilen son yıllarda çıkmış olan perde türüdür. Peki bu perde nasıl temizlenmelidir? .. Devamını Oku…

images

BATTANİYE VE YORGAN YIKAMA HİZMETLERİ

Yorgan ve Battaniye temizliği firmamızın müşteri memnuniyeti için vermiş olduğu bir hizmettir. Bu hizmet tamamen firmamız ile alakasız olup sadece müşterimizi memnun etmek amacı ile kuru temizle şirketlerinde yapılır.Papatya halı yıkama bu konu üzerinde kalitesi sorgulanabilen bir firma ile iş yapmaz. Yorgan ve battaniye ve diğer ürünleriniz sanayi tipi çamaşır makinelerinde kendi özel şampuanları ile tek tek yıkanır. Papatya Halı Yıkama; bu konuda size %100 güven verir.

Papatya halı yıkama olarak sizlere her daim en iyi hizmetin yanında Battaniye yorgan yıkama konusunda en iyi hizmeti vermeyi kendimize asli görev olarak edinmiş durumdayız. Sizi battaniye yorgan yıkama konusunda böylesine önemli ve çok dikkat edilmesi gereken bir konuda sizi zor durumda bırakmak istemeyiz.Bir çok firmada olduğu gibi bizim de hizmet kalitemizi sorgulamak tabi ki en doğal hakkınız Battaniye yorgan yıkama Darıca üzerinde kalitesi sorgulanabilen bir firma ile iş yapmak istemeyebilirsiniz ki bu da en doğal hakkınızdır buna söyleyerek tek kelime sözümüz olmadı olamaz…. Devamını Oku…

images

Geri