0 (262) 656 18 62 DARICA / Kocaeli

Bayramoğlu Halı Yıkama

Darıca Bayramoğlu Halı Yıkama konusunda 10 yıldır hizmet veren “Papatya Halı Yıkama” siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Evlerimizde, iş yerlerimizde hemen hemen tüm yaşam alanlarında kullandığımız Halı,Kilim, Koltuk Takımı, Stor perde, Shaggy v.b halı çeşitlerinin uzun süreli kullanımlarda hijyen olarak hiç uygun değildir. Halılarınızın temizliği ve hijyenik bir şekilde deforme olmalarına karşı önlemdir. Unutmayın bir filozofun’da dediği gibi “En iyi tedavi yöntemi, önlem almaktır.” bu sözü insan sağlığı için söylese de üzerinde çocuklarımızın oynadığı halıların temizliği çok önemli ve dikkat edilmesi gerekir. 

Kocaeli Darıca Bayramoğlu bölgesinde Papatya Halı Yıkama Firması olarak hizmet vermekteyiz. Bayramoğlu halı yıkama tercihleri arasında yıkatabiliceğiniz bir çok seçenek vardır. Biz firmamız olarak bunun bilincindeyiz.Darıca Bayramoğlu halı yıkama firmaları içerisinde fark yaratıcak bir çok özellik bulundurmaktayız.

1. Önceligimiz müşteri memnuniyeti.
2. Planlı çalışma ve planlanan günde teslim etme.
3. Müşterilerimizin güvenini kazanma ve süreklilik sağlama.
4. Kullanılması gerektiği şekilde kaliteli ürenlerle halı yıkama işlemlerini tamamlama.
5. Bu sektörde Kocaeli genelinde 1 numara olabilme.
6. Kaliteli Ve hesaplı Hizmet.
7. Son sistem makinelerle Halılarınızı ilk gün ki gibi koruma.

Bayramoğlu Halı Yıkama sektöründe farklı bir düşünce ile devam etmekteyiz.
Stor perde, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama seçeneklerimiz de bulunmaktadır.
Bayramoğlu Halı Yıkama sektöründe papatya hali yıkama olarak kendimize güvenimiz tam siz müşterilerimizi memnun edebiliceğimizden eminiz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bayramoğlu Halı Yıkama ile İlgili Resimler:

[envira-gallery id=”601″]

4 Yorum

 1. full cap Reply →

  Merhaba Hüseyin Bey

  Yıkadığınız halılar çok iyi çok temiz yıkıyorsunuz marmara bölgesinde üzerinize yıkayan tanımıyorum ben şahsen metrekare fiyatınız da gayet uygun.Bence ilk tercih edilmesi gereken firma sizin firmanız.Ayrıca yeni web siteniz de çok güzel olmuş hayırlı olsun.İyi çalışmalar

 2. Buse Reply →

  Hüseyin Bey Yıkkattığımız Halıları ilk Günkü Hallerine Getirdiğiniz için Çok Teşekkür Ederim. Tertemiz Ve Yeni Alınmış Görüntüsünden Sonra Darıca Bölgesinde Benim Gözümde Teksiniz.. Başarılarınızın Devamını Diliyorum.. Papatya Halı Yıkama Bence Herkezin ilk Tercihi Olmalıdır…

 3. Mürüvet Reply →

  Önce Farklı Halıcılara Yıkkattığım Halıların Hepsini Cöpe Attım. Şagi Halılarımı Perişan Ettiler. Artık Yeni Halılarımla Tam Güvenimi Alan Papatya Halı Yıkamaya Halılarımı Gözüm Kapalı Teslim Ediyorum.. İyki varsın Papatya Halı Yıkama… Teşekkürler..

Bir cevap yazın

Email Adresiniz Gözükmeyecektir. Yıldızlı kısımlar zorunludur *

Geri