0 (262) 656 18 62 DARICA / Kocaeli

Darıca Stor Perde Yıkama

Darıca Stor Perde Yıkama ve Bakım

Darıca Stor Perde Yıkama zebra tül ve daha niceleri Evet günümüzde sıkça kullanılan sürekli olarak gördüğünüz perdeler. Papatya halı yıkama bu konuda bir kaç firmanın aksine bilgisini yılların deneyimine borçlu  olup müşterinin isteği üstüne bu temizliği yapıyor.Papatya halı yıkama Peki stor perde yıkatmak istiyorsunuz ne yapmanız gerekiyor?. Stor perdenizi yıkatmak istediğiniz zaman firmamızı arayıp adres vermeniz yeterli.Papatya halı yıkama  Uygun bir zamanda gün içerisinde veya müsait zamanınızda perdenizi gelip biz alıyoruz.Papatya halı yıkama olarak  Temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize gelip monte işleminizi yapıyoruz.

Günümüzde belkide her on evin dördünde tercih edilen son yıllarda çıkmış olan perde türüdür. Peki bu perde nasıl temizlenmelidir? Stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Öncelikle stor perde temizliği uzman kişiler tarafından yapılır. Aksi takdirde yapısı gereği çok ince olan stor perdeleriniz de  renklerinde bozulma, yıpranma ve yırtılma dahi görülebilir. Peki stor perde temizlenirken nelere dikkat edilmelidir? Stor perde temizlenirken perdeniz ve içinde bulunduğu mekanizma tamamen duvara monteli olduğu yerden sökülüp parçalı tek tek ayrılır.

Tamamen sökülen stor perde kimyasal oranı düşük olan şampuanlar ile sert olmayan fırçalar ile temizlenir.  Stor perde temizliği tercih ettiğiniz firmanın iş konusunda bilgisine bağlıdır. Papatya halı yıkama  bu konuda bilgisini yıllar sonundaki tecrübesinden alıyor.

-Stor perdemde leke var.  Yıkatırsam çıkar mı?
* Stor perdeniz’deki leke halılardaki lekelerden farklı olup kolay kolay çıkması söz konusu değildir.

Sebebi ise ince dokusundan dolayı stor perdeniz de fazla işlem yapılamıyor. Fazla işlem yapmadan çıkartma yöntemi yok mu? Tabiki var. Ancak bu stor perdenize sadece yıpranma payı vermez. Boyasın da atma perdenin kendi rengini yakma gibi durumlar söz konusu olacaktır. Firmamız stor perdenizdeki lekeleri çıkartamadıysa eğer (her ne kadar bu işlem genel olarak söz konusu olmasa dahi) lekenin üstüne fazla gitmenizi önermeyiz. Stor perdeniz o küçücük lekelerden daha önemli bizim için.

Not : Stor Perde Yıkama Ağımız; Darıca,Gebze,Bayramoğlu,Tuzla,Çayırova ve çevre bölgelerdir.

3 Yorum

  1. emine türkmertcan Reply →

    Temizliğinizden işinize sahip oluşunuzdan dolayı teşşekür ediyorum. Bu nedenle sitenin sizler için çok önemli gelişmeler getireceği dileği esenkalın. .

  2. nur Reply →

    stor perdelerin yıkandıktan sonra pırılpırıl yepyeni haline her baktığımda,helal olsun diyorum. ellerinize sağlık. çok teşekkürler. hayırlı işler. bol bereketli günler.

Bir cevap yazın

Email Adresiniz Gözükmeyecektir. Yıldızlı kısımlar zorunludur *

Geri