0 (262) 656 18 62 DARICA / Kocaeli

Darıca Patchwork Halı Yıkama

Darıca Patchwork Halı Yıkama; Onca yıllar öncesinden parça halıları değerlendirmek amacıyla kumaşların birleştirilmesiyle Ortaya çıkan Kırk yama kumaş halı türüdür.zamanla desenlerle şekiller verme ihtiyacı duyulmuş emek isteyen bu iş bir sanata dönüşmüştür. Papatya halı yıkama olarak sizlere bu bilgileri verme ihtiyacı hissettik. Tüm ülkelerde farklı sentezlerle uygulanan ve yamadan sanata gelişim süreci izlemiştir. Günümüze kadar ulaşan kırk yamayla ilgili yabancı yayınlardan dolayı patchwork adıyla dilimize geçmiştir.

Papatya halı yıkama sizlere daha iyi hizmet adına bilgi paylaşımında bulunmakta.
Yabancı bir isimle anılsa da kırk yama,kırk pare veya yamalı bohça da denilen sanat dalı günümüzde yeniden ve eskisine nazaran daha fazla rağbet görmektedir.

Papatya halı yıkama bu narin halılarınızı temizlemek için  sizler için araştırmıştır.Çeşitli kumaş parçalarının belli motifler oluşturacak şekilde dikilmesidir.

Patchwork, yani kırk yama,Eskimiş kumaşları değerlendirmek adına bir araya getirip dikermiş eskiler. Pathwork aslında eskiyi değerlendirmek adına yapılan işlemin sonucunda çıkan el yapımı üründür. Toplanan eski antika halılar , geleneksel yıkama ve boyama işlemlerine tabi tutuluyor. Yeni görünümlerine kavuşan eski halılar, el dikişiyle birleştiriliyor. Kırk yama yani Patchwork halılar meydana geliyor.

Papatya halı yıkama darıca da yılların verdiği bilgi tecrübe ve hizmet aşkı ile sizlerin ilgisine layık olabilme adına yıılardır verdiği hizmetleri saymakla bitmez hizmet içtenlikle yapılan bir iştir.hizmet vermek her firmanın sanıldığı gibi kolay bir iş değildir bu söylemlerimiz gerçek hizmetin anlamını bilenlerdir.

yapılan işin arkasında durmak sözünün eri ve yerinde olmak bunlar kolay oluşabilecek deneyimler değildir sizlerinde taktirinizdir ki günümüzde insanlar firmalar bu konuşulanları malesef her zaman dile getirebiliyorlar çok şükür bizler papatya halı yıkama çalışanları olarak yıllardır aynı yer yıllardır aynı adres yıllardır aynı telefon numaralarını kullanıyoruz. bu kolay oluşmuyor dediğimiz gibi yıllar ve yıllar gerektiriyor.Darıca papatya halı yıkama olarak bir çok tanınmış medya yüzünün halılarını bir çok yıldızın halılarını bir çok işverenin halılarını koltuklarını perdelerini yıkamışızdır sizler bizlere güvendiniz bizlerde sizler için varız….

PAPATYA HALI YIKAMA

Patchwork Halılarınızı güvenle bizlere yıkatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Email Adresiniz Gözükmeyecektir. Yıldızlı kısımlar zorunludur *

Geri